Trailové šílenství za neodolatelnou cenu

Pokud stále vybíráš trailové kolo, tak je ideální doba se zaměřit na americké značky Cannondale a GT. Právě teď jsou vybrané modely nejen celoodpružených, ale pevných (tzv. hardtailů) v parádní akci. 

Zlevněny jsou modely Cannondale Habit, Habit HT nebo třeba endurová mašina Cannondale Jekyll. Z dílny GT levněji koupíš Sensor a endurový Force.

Kola Cannondale

Cannondale Habit

Modely Cannondale Habit jsou trailová kola se zdvihem zadní stavby 130mm a ve verzi LT 140. Vybírat můžeš z karbonových i hliníkových rámů.

Cannondale Habit HT

Trailový pevňák, který překvapí všechny jezdce svým osobitým jízdním projevem a jednoduchostí, kterou se právě hardtaily vyznačují.

Cannondale Jekyll

Endurový model Cannondale Jekyll je nekompromisní enduro stroj, který je připravený zdolávat ty nejtěžší traily nebo třeba závodní erzety na České enduro serii. 

Koukni, jak si vyskládat Ondra Šenk svého Jekylla

Kola GT

GT Sensor

Nejschopnější trailové kolo, které v GT vyrobili je model Sensor. Karbonový rám se pyšní zdvihem zadní stavby 140mm a hliníkový 130mm. 

GT Force

Enduro mašina GT Force se zdvihem 160mm zadní stavby a vysoko položeným čepem, pro ještě lepší jízdní vlastnosti v těžkém terénu. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX