Naše služby

Naším cílem je nabídnout svým zákazníkům kompletní servis v oblasti cyklistiky. Proto vedle širokého sortimentu zboží nabízíme také kvalitní služby spojené s výběrem, nákupem, zabezpečením a servisem jízdních kol, elektrokol a příslušenství. 

Poskytujeme profesionální servis jízdních kol a elektrokol

Všechny servisní úkony provádí naši odborně vyškolení pracovníci za použití profesionálního servisního nářadí. Servis provádíme i na kola, která nejsou zakoupená u nás

Zakoupené jízdní kolo nebo elektrokolo Vám dovezeme až domů

Nemáte možnost na zakoupeném kole odjet nebo ho odvést vlastním automobilem?
Dovezeme Vám ho až domů naší firemní dodávkou. Kolo Vám osobně předá odborně vyškolený pracovník, který Vám zároveň poskytne veškeré informace o správném používání.

Tato služba je zdarma do vzdálenosti 50 km od prodejny a v případě nákupu kola v hodnotě nad 15.000,- Kč.

Garanční prohlídka kola

Pro zajištění plné funkčnosti jízdního kola nebo elektrokola doporučujeme podstoupit garanční prohlídku, během které zkontrolujeme dotažení všech spojů, nastavení brzd a převodů. Garanční prohlídka je zdarma do 60 dnů od zakoupení kola (doporučujeme ji provést po ujetí 100-150 km.)

Všechna jízdní kola a elektrokola si u nás můžete vyzkoušet

Nejste si jisti zda vám bude typ nebo velikost vybraného kola vyhovovat? Nechcete kupovat "zajíce v pytli"? 
Žádný problém. U nás si můžete všechny vystavené modely vyzkoušet na přilehlé cyklostezce. Na kole se projedete a jednoduše zjistíte, jestli je pro vás to pravé. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX