Přinášíme vám radost - JOY.BIKE

Je to tak, změna je život a život je hlavně o malých i velkých RADOSTECH.

A my se rozhodli, že vám chceme do života tyhle RADOSTI a zážitky prostřednictvím vašeho kola přinášet, a proto vznikl JOY.BIKE.

Jen málokterý z té spousty prodejců kol v Česku může říct, že prodává vlastní kola. Že má vlastní úspěšnou značku. Jasně, jsou tu větší prodejci, mají víc značek, lepší to nebo tamto, ale my v kolech děláme už víc jak 30 let, a tak víme, co je na to všem to jediné podstatné — radost z kola.

Je nám jedno, jestli preferujete pohodové výlety o víkendu s rodinnou, rychlé efektivní přesuny po městě, fandíte víc elektro nebo bio nebo si brousíte zuby na top 5 v každé RZ České Enduro Serie.

S tím vším vám pomůžeme, poradíme, dodáme, vybavíme.

800x500 kolaz02

Vybírat můžete ze světových top značek Cannondale, Trek nebo GT. Online nebo osobně v našich prodejnách v Hradci Králové nebo Úpici.A jak jsme zmínili výše, jen u nás si exkluzivně můžete dopřát kola QAYRON, která si za těch pár let vybudovala komunitu tisíců radostných bikerů, v čele třeba s Ondrou Šenkem, Petrem Krausem nebo Adamem Semerákem.

Jo pardon — mrkněte na ně, to je naše Sqadra, která ráda přivítá i vás!

Ke kolu vybírejte z tisíců skladových doplňků osvědčených značek jako Shimano, Endura, Deity, Chromag, Weldtide a fakt mraky dalších.

Vybírejte, nakupujte, stavte se.

Ale hlavně — jezděte.

Užijte si radost z kola :v:
Váš JOY.BIKE 

×

Splátková kalkulačka ESSOX