Vysokotlaký odmašťovač "Jet Blast Degreaser"- 500ml

Značka: Weldtite

Jet Blast Degreaser 500 ml je vysokotlaký odmašťovač, který nejen odmašťuje ale také pomocí stlačeného vzduchu odstaňuje nečistoty v nepřístupných mistech, výrazně tak zkracuje čas potřebný k účinnému čištění řetězu, kazety a dalších komponentů.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 10809
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Vysokotlaký odmašťovač "Jet Blast Degreaser"- 500ml
Značka: Weldtite

Jet Blast Degreaser 500 ml je vysokotlaký odmašťovač, který nejen odmašťuje ale také pomocí stlačeného vzduchu odstaňuje nečistoty v nepřístupných mistech, výrazně tak zkracuje čas potřebný k účinnému čištění řetězu, kazety a dalších komponentů. Jednoduše řečeno Jet blast funguje jako tlaková myčka, která je umístěna ve spreji.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění kola
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Anglická společnost Weldtite vyrábí komplexní sortiment výrobků pro údržbu kol. Její značky zahrnují čisticí prostředky Dirtwash, unikátní teflonová mazadla TF2, dílenksé nářadí a stojany Cyclo, ekologická čističe a mazadla PURE Eco, systémy Jetvalve CO² pro dofukování kol, opravářské sady Weldtite pro opravu defektů a těsnící tmely pneumatik pro prevenci defektů Dr.Sludge.

Společnost Weldtite stále průběžně vyvvíjí a inovuje produkty všech svých značek. Jejich interní konstrukční a řídící týmy zajišťují, že všechny výrobky jsou navrženy ,,na míru“ jízdním kolům. Stejné standardy se snaží dodržet i při vývoji dílenského vybavení. Nabízená doživotní záruka dokazuje to, že si za kvalitou svého nářadí společnost Weldtite stojí. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX