Představec Reverse Black One Enduro 35 mm / 35 mm Black / Green

Značka: Reverse

Představec Reverse Black One Enduro.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 19373
2 417 Kč 1 997,52 Kč bez DPH
Představec Reverse Black One Enduro 35 mm / 35 mm Black / Green
Značka: Reverse
Představec Reverse Black One Enduro 35 mm / 35 mm Black / Green
Doprava zdarma

Black One je určen pro jezdce, kteří na svém agresivním trailovém/enduro kole tvrdě tlačí na pilu a potřebují tomu odpovídající tuhost, pevnost a odezvu. Představec Black One byl zkonstruován tak, aby byl odolný, vytvářel rychlou ovladatelnost a měl široké upnutí, které zajistí tuhost při použití řídítek o délce 760-800 mm+.
Tento představec byl testován v nejnáročnějším dostupném únavovém laboratorním testu. Ani po stovkách tisíc změn zatížení v laboratoři se tento představec nepodařilo dostat na hranici jeho možností.

Pro průměr představce: 35mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Představce Ahead
Hmotnost: 130 g
Výrobce: Reverse
Barva: černá/zelená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Reverse Components sídlí v německém Freudenstadtu v srdci Černého lesa a od roku 2004 patří mezi přední evropské výrobce MTB komponentů. Jejich produkty splňují nejvyšší možné standardy bezpečnosti a kvality a jsou oceňované po celém světě. 

Všechny stávající i připravované produkty jsou neustále vyvíjeny a testovány v reálných jízdních podmínkách, ale také v laboratořích. Technické testy jsou pro Reverse nezbytnou součástí vývoje produktu, a tím dávají svým zákazníkům jistotu bezpečnosti a kvality při používání. O testování v terénu se pak starají desítky mezinárodních sportovců. 

Reverse Components je výsledkem vášně jezdce vytvářet ultra spolehlivé, špičkové komponenty, které poskytují 100% jistotu při jízdě a posouvat hranice toho, co je možné.

×

Splátková kalkulačka ESSOX