Plášť WTB Verdict TCS Slash Guard Light/Tritec High Grip 27,5" x 2.5" černá

Značka: WTB

Verdict jsou nejagresivnější přední pláště WTB určené do podmínek, kdy má skvělá trakce přednost před efektivním odvalováním.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
28.2.2024
Možnosti doručení
Kód: 180702
1 449 Kč 1 197,52 Kč bez DPH
Plášť WTB Verdict TCS Slash Guard Light/Tritec High Grip 27,5" x 2.5" černá
Značka: WTB
Plášť WTB Verdict TCS Slash Guard Light/Tritec High Grip 27,5" x 2.5" černá
Slevový kód: LÁSKA10

Verdict jsou nejagresivnější přední pláště WTB určené do podmínek, kdy má skvělá trakce přednost před efektivním odvalováním. Vysoké robustní výstupky dezénu se zakusují hluboko do měkkého terénu, bez ohledu na to, jak nestálý může být. Velkorysý otevřený prostor mezi jednotlivými výstupky umožňuje jejich zaříznutí do podkladu i v nejsušších letních dnech a naopak efektivní samočištění od bláta v tom méně přívětivém počasí. Verdict se skvěle doplňuje se zadním pláštěm Judge. Směs TriTec TriTec využívá tři gumové směsi k zajištění různých úrovní trakce, podpory a životnosti na základě jejich umístění v plášti. Celý vzorek je podepřen základnou z vysoce tvrdé gumy, která přechází až do poloviny výšky výstupků dezénu a umožňuje použití měkčích směsí ve výstupcích bez jejich deformace vlivem sil působících v zatáčkách. Horní část středových výstupků se skládá ze směsi středně tvrdých durometrů, která zajišťuje trakci a trvanlivost bez snížení účinnosti odvalování, zatímco vnější výstupky tvoří nejměkčí směs, která zajišťuje maximální přilnavost a pomalý odskok.

USAGE: Enduro / Gravity

CONDITIONS: Dry / Wet / Loose / Rocky / Mud

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště MTB 27,5"
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dnes už se značka WTB objevuje v cyklistickém světě přes 40 let. A jak vše vzniklo? Jednoduše parta z WTB na svých kolech chtěla něco, co neexistovalo a jednoduše si to vytvořila sama. Značku WTB máme spojenou především s plášti různých druhů na horská kola, ale v dnešní době portfolio značky tvoří mnohem více produktů.

Dnes u WTB najdete kromě již zmiňovaných plášťů také sedačky, gripy, oblečení, ráfky nebo celá zapletená kola. Od roku 82 se ve WTB snaží neustále své produkty inovovat a to je i součástí jejich filozofie. Ve WTB věří, že dobře vybavená kola přispívají k ještě lepšímu požitku z jízdy, proto pokračují ve výrobě komponent, které zlepšují každý aspekt zážitku z jízdy.

×

Splátková kalkulačka ESSOX