Plášť Pirelli Cinturato™ Gravel M 45-622 Classic

Značka: Pirelli

Plášť Pirelli Cinturato™ GRAVEL M 40-622.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
Kód: 180777
1 550 Kč –19 % 1 249 Kč 1 032,23 Kč bez DPH
Plášť Pirelli Cinturato™ Gravel M 45-622 Classic
Značka: Pirelli
Plášť Pirelli Cinturato™ Gravel M 45-622 Classic
Totální výprodej
1 550 Kč –19 %

Střední profil a vzdálenosti ve vzorku běhounu pro rychlou a jistou jízdu v jakémkoliv terénu se smíšeným podkladem (tvrdý až měkký podklad), za sucha i za mokra. Vlastnosti: • Složení gumové směsi SpeedGRIP pro nízký valivý odpor při jízdě na silnici či mimo ní je kombinované s vysokou odolností proti protržení a výborným záběrem za mokra. • Vysokopevnostní tkaná nylonová tkanina TechWALL pokrývá plochu od patky k patce pro přidanou ochranu proti proříznutí a propíchnutí. • Vícevrstvá 127tpi konstrukce opletu z nylonu. • TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky. • TLR tubeless-ready (bezdušová) aramidová skládací patka optimalizovaná pro širší ráfky a nižší tlaky huštění pneumatiky. Know-how Pirelli z terénních off-road disciplin umožnilo vytvořit pláště pro váš dokonalý zážitek z jízdy na jakémkoliv gravel a terénním povrchu, v jakýchkoliv podmínkách - za sucha i za mokra. Rozsáhlý a úspěšný rodokmen v rally a motokrosu je zárukou zkušeností Pirelli při vypořádání se s náročnými terény bez obětování efektivity odvalování a životnosti pláště. Řada plášťů Cinturato Gravel vám umožňuje jezdit déle, komfortněji, objevovat nová místa a můžete zapomenout na počasí a defekty. Konstrukce: 127tpi, TLR Doporučená šířka ráfku: 23C Ochrana: TechWALL Gravel Hmotnost: 495 g TECHNOLOGIE: TechWALL Gravel Pirelli vytvořilo konstrukci pláště, která je kombinací knowhow pod označením armour tech™ s vlastnostmi vyvinutými pro využití v terénu MTB. Konstrukce a její komponenty mají vlastnosti, které umožňují odolávat poškození (např. propíchnutí ostrým předmětem nebo kamenem): přidaná vrstva materiálu vysoce odolného proti proříznutí pokrývá plochu od patky k patce a zároveň nesnižuje efektivitu odvalování pláště a jeho kvality při ovládání. Výsledkem je možnost využití na lehčích gravel podkladech jako i v těžkých terénních podmínkách. SpeedGRIP Pirelli vytvořilo vlastní gumovou směs, která umožňuje lepší výkonnost a přenos energie s menším úsilím při jízdě na asfaltu, šotolině nebo v agresivnějším terénu. Směs SpeedGRIP dosahuje stejné odolnosti, jako její MTB sourozenec (SmartGRIP), jako i stejně vysokou úroveň přilnavosti na mokrém povrchu a umožňuje efektivnější přenos energie pro snížení valivého odporu na úroveň podobnou čistě závodním silničním plášťům. Tato high-tech gumová směs je produktem zkušeností získaných ze světa off-road závodních okruhů po celém světě, kde má Pirelli svoje stabilní místo na 2 i 4 kolových vozidlech. Výsledkem je směs se dvěmi diametrálně odlišnými charakteristikami: • odolnost proti protžení: maximální mechanický grip v suchých podmínkách s lepší životností a odolností proti propíchnutí • chemický grip: jistota a kontrola za každého počasí a na každém mokrém povrchu, na silnici nebo v terénu

Doplňkové parametry

Kategorie: Pláště na gravel kola
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Pirelli je známá především ve světě automobilismu. Italský výrobce se ale pohybuje i v cyklistickém světě. Pirelli založil roku 1872 Giovanni Battista Pirelli. Překvapivě ale první produkty značky byly izolované podmořské kabely. Až počátkem dvacátého století Pirelli zahajuje výrobu pneumatik pro vše, co mělo kola.

Značka Pirelli vstupuje na italskou akciovou burzu, 1951 spolupráce s Formulí 1, 1974 jako první na světě vynalézá nízko profilovou pneumatiku, 2011 návrat k Formuli 1. Pirelli v cyklistice používá různé technologie, jako je Smartnet SilicaFunctional Groove design a Ideal Contour Shaping.

Smartnet Silica - technologie mikroskopických částic ve tvaru tyčinky oxidu křemičitého rozprostřeného v pneumatice. Umožňuje vyšší odolnost pláště proti průrazu a větší afinitu k vodě.

Functional Groove design - funkční vzorek pláště obsahující především drážku pro odvod vody. Plášť vykazuje rovnoměrné opotřebení a celou svou životnost hladkou jízdu.

Ideal Contour Shaping - různý poloměr boků a vzorku pláště. Umožňuje především bezpečnou ovladatelnost vašeho kola při vysokých rychlostech.

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX