O nás

BartaBike.cz

v Hradci Králové a Úpici

Obchod Barta Bike otevřel první prodejnu v listopadu 2014. Historie firmy však sahá až do 80. let minulého století, kdy Pavel Bárta začal s opravou jízdních kol ve sklepě rodinného domu v Úpici.  Dnes jsme specializovaný obchod jízdních kol a elektrokol značek Trek, Cannondale, GT, Kellys a nabízíme největší výběr modelů LEVIT a naší vlastní značky, kterou jsme v roce 2020 uvedli na trh - QAYRON BIKE.

 


Výhody Barta Bike

Nakupovat můžete z pohodlí domova prostřednictvím našeho e-shopu, případně můžete využít jednu z našich kamenných prodejen v Hradci Králové nebo Úpici. Tam najdete i plně vybavený servis pro vaše kolo. Při nákupu nad 2 000 Kč poskytujeme dopravu zdarma a kolo vám dovozeme zdarma až před dveře ve vzdálenosti 50 km od prodejen v Hradci Králové a ÚpiciJedině u nás najdete největší nabídku jízdních kol a elektrokol od českých značek QAYRON BIKE a LEVIT.

Samozřejmostí je u nás možnost si kolo před zakoupením vyzkoušet na přilehlé cyklostezce. Modely, které nemáme aktuálně v prodejně vystavené, jsme schopni připravit k vyzkoušení do 2-3 dnů. Využijete kolo pouze několikrát ročně? U nás si ho můžete zapůjčit a vyzkoušet v domácích podmínkách.

Cyklistika pro nás není jenom pracovní náplň, ale je to naše
vášeň.

A jsme rádi, že ji můžeme sdílet společně s vámi.

Tým Barta Bike

×

Splátková kalkulačka ESSOX