Čistič Muc-Off Bio Degreaser 500ml.

Značka: Muc-Off

Muc-Off Bio Degreaser Bio De Greaser je speciálně vyvinutý čistící plně biologicky odbouratelný prostředek na vodorozpustné bázi, který díky svým vlastnostem zajišťuje, že je povrch po opláchnutí vodou kompletně čistý.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024
Možnosti doručení
Kód: 180236
320 Kč 264,46 Kč bez DPH
Čistič Muc-Off Bio Degreaser 500ml.
Značka: Muc-Off

Muc-Off Bio Degreaser Bio De Greaser je speciálně vyvinutý čistící plně biologicky odbouratelný prostředek na vodorozpustné bázi, který díky svým vlastnostem zajišťuje, že je povrch po opláchnutí vodou kompletně čistý. Muc-Off De Greaser lze bezpečně použit na řadu materiálů, jako jsou kov, plasty, lak nebo i velmi citlivý carbon. Jeho použití se tak neomezuje pouze na čištění hnací soustavy a v tomto směru ho lze univerzálně použit na odstranění rozstříkaného maziva nebo asfaltu na rámu nebo ráfcích. NEBEZPEČÍ: Extrémně hořlavý aerosol. Tlaková nádoba. Při zahřátí může explodovat. Uchovávejte mimo dosah dětí Bio Degreaser 500ml - plně biologicky odbouratelný - vodou rozpustný - zcela bezpečný při použití na: kov plasty carbon gumu lak atd. - účinný i na tu nejtěžší špínu včetně vodě odolných tuků a maziv zanechávající voskový film - určený na znečištěné části jako řetězy, katety, přehazovačky atd. - pomůže rovněž při odstraňování asfaltu z rámu, ráfků kol atd. - použitelný na všechny řetězy včetně všech typů s gumovými těsnícími kroužky Aplikace: Použití je opět velice snadné, jako u dalších produktů Muc-Off. DeGreaser se nanese na znečištěné části, nechá se několik minut působit a poté se důkladně opláchne proudem vody. Řetěz vysušte a utřete čistým hadrem. V případě většího znečištění použijte k rozrušení a snadnějšímu odstranění nečistot vhodný Muc-Off Brush. Před použitím důkladně protřepte. Zabezpečte, aby se přípravek nedostal na brzdové kotouče!

Doplňkové parametry

Kategorie: Čištění kola
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Muc-Off je populární anglická značka cyklistické kosmetiky. Ať už se jedná o péči kola nebo motorky, Muc-Off nabízí inovativní řešení a maximální funkčnost všech svých produktů. Na trhu je značka od roku 1994 a vaší pozornosti určitě neunikl její kreativní design.

Značka Muc-Off ale není jenom o kreativním designu a prezentaci. Je to právě úplně naopak. Muc-Off si na inovacích zakládá a produkty této značky v žádném případě nepoškozují materiály, na které jsou nanášeny. Poradí si i odstraněním špíny z těch nejmenších pórů, zanechají povrch hladký a odolný proti nečistotám a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kvalitní cyklistická kosmetika a doplňky, které nesmí chybět v garáži žádného bikera. Typickým produktem značky Muc-Off je legendární růžový nano čistič Bike Cleaner a v portfoliu značky najdete i řadu maziv, sprejů a antibakteriálních produktů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX