Představení - Qayron One.Dr 1

Cenově dostupný gravel, který zvládne kdejaké dobrodružství? To je přesně One.Dr 1. S cenovkou do 40 tisíc se může chlubit hliníkovým rámem s kitovanými svary, vnitřním vedením bowdenů pro čistý design rámu a pevnou zadní osou pro vyšší tuhost celku. Celokarbonová vidlice pohltí vibrace a stejně jako rám disponuje pevnou osou. Čistokrevná desetirychlostní gravel sada Shimano GRX určuje spolehlivost a jistotu při řazení. Pláště Schwalbe Smart Sam v šířce 42mm se nezaleknou žádného terénu. Co je dobré ještě vypíchnout jsou montážní body, díky kterým upnete například horní rámovou brašničku, blatníky nebo více košíků na láhev. Sériově je tento model nabízený v barvách Mustard a Gray metal.

Řazení

SHIMANO GRX RX400 10S

Nová řadící a brzdová páka GRX400 nabízí ostré řazení a díky hydraulickým kotoučovým brzdám i dostatek brzdného výkonu. Spolehnout se můžeš na 20 rychlostí s dvojpřevodníkem 30-46 a kazetou s rozsahem 11-36 zubů. Ideální rozsah, se kterým se bez obav můžeš vydat i na celodenní jízdu terénem

Výplety

RODI TRAP25 (TUBELESS READY)

Výplety s ráfky Rodi TRYP25 jsou připravené na to největší dobrodružství. Šířka ráfků 25 mm ti nabídne lepší trakci, valivý odpor a zároveň stabilitu. To oceníš při nekonečném a strmém stoupání. Tuhost ráfků zapletených na nábojích Shimano ti umožní jednoduše a bez problému projet i lehkým terénem.

Sedlo a omotávka

FIZIK

Pro pohodlí i na těch nejnáročnějších cestách plných dobrodružství jsme One.Dr vybavili sedlem Fizik Taiga. Lehké sedlo s hmotností pouhých 240 g je vybavené Cr-Mo ližinami a potahem ze syntetické kůže. Ten nejlepší úchop řídítek získáš díky omotávce Fizik Terra, vyrobenou z pružného a odolného materiálu, která lépe pohlcuje vibrace při jízdě.

Pláště

SCHWALBE SMART SAM 42-622

Tuhé výplety skvěle doplňují pláště Schwalbe Smart Sam, které dobře žehlí silnici, lesní cesty i louky. Trvanlivé pláště s výbornou přilnavostí jsou pro gravel ideální volbou. Schwalbe Smart Sam jsou univerzály, které si zamiluješ.

 

 

Související produkty

×

Splátková kalkulačka ESSOX