Customizace

V ojedinělém projektu customizace lze některé komponenty vyměnit za jiné, nebo více vyhovující potřebě každého zákazníka (ať už tvarem, velikostí nebo barvou). Tunit lze nejen řidítka, představec, sedlo nebo pláště, ale také barvu rámu. Nikdo tedy není limitován myšlenkou, že se mu líbí barva z jiné modelové řady, než kterou vybírá. Některé varianty tuningu jsou v ceně a jiné jsou zpoplatněny. Jaké jsou tedy možnosti?

 

Rámový set

Vybírat je možné ze čtyř barevných variant, konkrétně z Black metal, Grey metal, Red a Mustard bez ohledu na modelovou řadu. Tato možnost výběru je zdarma.

Představec

Nevyhovuje ti délka, nebo preferuješ jinou značku? Nabízíme značky Race Face, Easton, Ritchey. A co třeba odpružený představec se zdvihem až 20mm pro tlumení nerovností Redshift?

Řidítka

Také u řidítek lze vybírat z několika značek a modelů. Konkrétně Easton, Ritchey, Redshift. Při výběru je důležité dbát na správnou šířku a tvar úchopu, případně i možnost rozšíření montáže různých světel nebo brašen.

 

Omotávky

Jeden z kontaktních bodů, proto je výběr správné omotávky důležitým krokem při customizaci kola. Hlavním parametrem pro výběr je její tloušťka. Pro někoho však může být nejvýznamnějším parametrem barva. 🙂

 

Sedla

Další a nejvýznamnější kontaktní bod s kolem. Pokud sedlo nesedí, radost z jízdy na novém kole se nedostaví. Na výběr máme různé tvary, šířky, s dírou i bez díry. Ze značek jako Bontrager, Ritchey, Chromag vybere každý.

 

Pláště

Chceš jiné pláště než jsou sériově osazené? Užší, širší, s hrubším dezénem nebo naopak s jemnějším? Není problém. Na výběr máme ze značek Bontrager, Challenge, Maxxis, Michelin, Panaracer nebo WTB

 

Jak na to?

Program Customizace lze vybrat dvěma způsoby. Prvním je osobní návštěvou na naší prodejně v Hradci Králové, kde projdeme každý komponent. Druhým způsobem je naklikání požadované konfigurace na našem e-shopu z pohodlí domova.

 

Související produkty

×

Splátková kalkulačka ESSOX