Představení - Qayron One.Dr Q 1X

Jednopřevodníková verze našeho nejvyššího modelu One.Dr. Stejně jako nižší model One.Dr 1 má Qéčko hliníkový rám s kitovanými svary, vnitřní vedením bowdenů pro čistý design rámu a pevnou zadní osou pro vyšší tuhost celku. Nechybí ani množství úchytů pro přidělání různého příslušenství. Celokarbonová vidlice pohltí vibrace a stejně jako rám disponuje pevnou osou. Pohon zajišťuje jedenácti rychlostní sada Shimano GRX, která je v dnešní době etalonem spolehlivosti. Zapletená kola Mavic Allroad a pláště Michelin Power Gravel 40mm jsou připraveny na bezdušové použití. Maximální šířka plášťů je 50mm. Teleskopická sedlovka Crankbrothers dává tušit, že se One.Dr Q nezalekne i hrubšího terénu.

Teleskopická sedlovka

CRANK BROTHERS HIGHLINE 3 / 100 MM

Sedlovka Crank Brothers Highline nabízí 100 mm zdvihu. Špičkovou kvalitu a spolehlivost zajišťuje prémiové těsnění Trelleborg, kluzná pouzdra s vodícími bloky Igus LL, lanka s bowdeny Jagwire a uzavřená hydraulická patrona. Chod sedlovky Crank Brothers je opravdu neuvěřitelně hladký. Díky ergonomické páčce pod levou brzdovou pákou můžeš sedlovku ovládat z horního i spodního úchopů řidítek.

Přehazovačka

SHIMANO GRX RX812

Přehazovačka Shimano GRX RX812 je speciálně vyvinutá pro kategorii gravel kol s ještě přesnějším a rychlejším řazením. Po vzoru nejvyšší řady Dura Ace je GRX dokonalejší, lehčí, kratší a v rovnoměrnějším provedení. Nechybí provedení Shadow Plus se stabilizátorem řetězu a 11 rychlostí doplněné o kazetu s rozsahem 11-42 zubů.

Výplety

MAVIC ALLROAD (TUBELESS READY)

Výplety s ráfky Mavic Allroad jsou ideální volbou i pro to nejodvážnější dobrodružství. Výborná tuhost ráfků ti umožní snadno se vypořádat s terénem. Díky šířce ráfků 25 mm získáš mnohem větší stabilitu, lepší trakci a valivý odpor. Vlastnosti, které oceníš i při dlouhém a náročném stoupání. Tuhost ráfků zapletených na nábojích Mavic ti umožní jednoduše a bez problému projet i lehkým terénem.

Sedlo a omotávka

FIZIK

Pro pohodlí i na těch nejnáročnějších cestách plných dobrodružství jsme One.Dr vybavili sedlem Fizik Taiga. Lehké sedlo s hmotností pouhých 240 g je vybavené Cr-Mo ližinami a potahem ze syntetické kůže. Ten nejlepší úchop řídítek získáš díky omotávce Fizik Terra, vyrobenou z pružného a odolného materiálu, která lépe pohlcuje vibrace při jízdě.

Pláště

MICHELIN POWER GRAVEL 40 - 622

Výplety perfektně doplňují pláště Michelin Power Gravel. Připrav se na jejich vyšší odolnost. Ochranná vrstva Bead 2 Bead Protek “od patky k patce” kompletně ochrání tvůj plášť. Nová exkluzivní gumová směs X-miles Compound prodlouží životnost pláště. Díky vzorku má kolo nízký valivý odpor a bude excelentně držet i na smíšeném povrchu jako je šotolina nebo prašná stezka. Pláště jsou připravené i pro instalaci bezdušového systému.

 

Související produkty

×

Splátková kalkulačka ESSOX