Trek Fest 2024

A je to tady. Pořiď si své vysněné kolo od značky TREK za super ceny. V naší nabídce najdeš různé druhy kol této americké značky od těch trailových až po XC kola. 

Rád bys ještě před sezónou pořídil nové kolo, ale stále čekáš na tu nejlepší příležitost? Nebojíme se tvrdit, že ta právě přišla.

Americký výrobce kol Trek je dnes již kultovkou, která je spojena s MTB od nepaměti. V současné době stále určuje nové trendy, kterými se vývoj a výroba ízdních kol ubírá a je lídrem v oblasti zpracování karbonu.

Trek Top Fuel 8 XT Mulsanne Blue

Top Fuel 8 v sobě propojuje rychlost XC kola s účinností a všestranností celoodpružených trailových kol, které toho víc odpustí. Je rychlý, dobře reaguje a užijete si s ním pořádnou porci zábavy nejen na flow trailech, ale i při technicky náročných sjezdech.

Trek Fuel EX 7 Gen 6 - Matte Dnister Black

Fuel EX 7 je všestranný trailový stroj, který pokoří každý singletrack. Vylepšené 150mm přední a 140mm zadní odpružení vyhlazuje nerovnosti a technické sjezdy a lehký hliníkový rám je dost hbitý na výšlapy. Nový úložný prostor v rámu a nastavitelná geometrie poskytují stejné výhody jako karbonový model, ale s nižší cenou. Bezdušová kola a spolehlivý pohon Shimano SLX 1x12 završují tuto sestavu pro parádní zábavu na trailech.

Trek Slash 7 Gen 5 - Mercury

Slash 7 je cenově výhodný allmountain stroj, který bleskově zvládá singletracky. Má solidní hliníkový rám a výkonné odpružení, které ti umožní hravě projet náročné a drsné sjezdy.

Trek Fuel EX 9.7 Gen 6 - Mercury

Fuel EX 9.7 je all-mountain stroj, který vyvažuje výkon s cenově dostupnými a zároveň dobrými komponenty. Má lehký karbonový rám, pečlivě vybrané komponenty Shimano SLX a XT, které ideálně kombinují cenu s kvalitní jízdou, a velmi hladkou ovladatelnost díky 150mm přednímu a 140mm zadnímu odpružení FOX.

Trek Procaliber 9.6 - Blue Carbon Smoke

Procaliber 9.6 je závodní XC hardtail. Pyšní se karbonovým rámem s tlumicím prvkem IsoSpeed vyhlazujícím nerovnosti, rychlými 29palcovými koly, odpruženou vidlicí RockShox Recon Gold RL na rychlé a hladké překonávání kořenů a kamenů v tom nejnáročnějším terénu.

Nepropásni skvělou příležitost pořídit si vysněné kolo této legendární značky. Ale pozor, dlouho neotálej. Tato akce trvá do 30.4.

×

Splátková kalkulačka ESSOX