Qayron novinky 2024

Qayron představil novou kolekci kol pro rok 2024. Najdeme v ní trailové pevňáky, XC / backcountry kola a gravely. Všechny kategorie jsou dostupné jak v "hliníkové", tak i v "ocelové" verzi.

 

MODELY 2024

Při tvorbě nových modelů se Qayron drží hlavní a prvotní myšlenky. Proto jsou všechna kola vybavena moderními značkovými komponenty. Nehledě na variantu nebo cenu, najdete na Qéčkách vždy pevné boost osy, vzduchové vidlice, 1x sady Shimano vč. brzdových sad Shimano nebo rámy ze zeslabovaných trubek s kitovanými svary v případě “hliníkových” modelů. U “oceláků” jsou rámy opatřeny antikorozní úpravou Black ED i uvnitř trubek.

SPYRO MKIII

Spyro doznalo velkých změn. Dostalo kompletně novou geometrii. Je delší s větším reachem (ve velikosti L se reach prodloužil o 2cm), má o jeden stupeň položenější hlavovou trubku (65°), kolmější sedlovou trubku (75°). To vše přináší lepší ovladatelnost kola. A jako úplná novinka, přichází Spyro i ve verzi 27,5” (ve velikostech S/M/L) pro ridery menších postav, děti nebo trailově naladěné slečny. 

 

SPYRO CRMO

Opět jsme pro vás vyrobili dlouho vyprodaný model trailového pevňáku na chrom-molybdenovém rámu. Spousta z vás si asi bude říkat proč ocel, když je těžší. Avšak ocel má rozdílné jízdní vlastnosti, které se těžko popisují. Rozhodně je kolo pohodlnější. Ocel totiž tlumí drobné vibrace. Zní to trochu neurčitě? Ocel se prostě musí zažít. Nově i v dostupnější variantě.

 

 

RAM A KYRA

Oblíbený pánský Ram a dámská Kyra se vrací v nových barvách. Ram a Kyra však nejsou obyčejná XCčka. Mluvíme o tzv. backcountry kolech. Každá značka tento termín definuje jinak. Co to znamená u nás? Kolo je vybaveno vidlicí se zdvihem 120 mm, položenější hlavovou trubkou, vzpřímenější sedlovkou a delším reachem než klasické XC nebo turistické horské kolo. Zvládnete na nich výlet s rodinou, delší výšlap a nezaleknou se i náročnějšího terénu nebo lehčího trailu. 

 

 

RAM CRMO

Úplná novinka v naší nabídce. Ocelový XC/backcountry pracant, který se nebojí ničeho. Ať už se chystáte na XC švih, bikepackingové dobrodružství v divočině nebo výlet s rodinou. Tento ocelový bajk nabídne velkou míru komfortu, moderní geometrii a sexy vzhled tenkých trubek.

 

ONE.DR

Vandr je zpět v naší nabídce. Rám je vyvinut čistě pro gravelové sady pohonu. To znamená, že na našich vandrech nenajdete žádné silniční sady nebo jejich kombinace. Díky použitému Shimano GRX bylo možné optimalizovat rám tak, aby se vešly až 50tkové pláště nebo blatníky. Samozřejmostí jsou pevné osy, zeslabovaný rám nebo karbonová vidlice. Sportovní, rychlý, odolný a lehký. Opravdový gravel bez kompromisu.

 

ONE.DR CRMO

Osvědčená sportovní geometrie, která je shodná s “hliníkovou” variantou. Avšak ve spojení s carbonovou vidlicí přináší ještě více komfortu. Rám je samozřejmě také opatřen technologií Black ED pro dlouhou životnost a odolnost vůči korozi. Čistá GRX sada, teleskopická sedlovka, zapletená kola Mavic Allroad a možnost použít pláště 50c dělá z One.Dr odolný stroj.

 

Kompletní představení kolekce:

Související produkty

×

Splátková kalkulačka ESSOX