Představení novinky Trek Procaliber

Hledáš sportovní kolo, se kterým si užiješ na XC vyjížďkách po lese a neztratíš se ani na singletrailu? Pokud ano, tak právě nový PROCALIBER je tou pravou volbou. 

Novinky pro rok 2024 od amerického Treku k nám právě dorazila na prodejnu. Jedná o fungl nový model Procaliber, který vychází z modelu X-Caliber. Nová Procaliber platforma nabízí lehký hliníkový rám, vzduchovou vidlicí Rock Shox se zdvihem 120mm. Pohodlnou manipulaci v terénu zajišťuje teleskopická sedlovka, kterou jsou osazeny obě modelové řady. Pevné osy dodávají kolu potřebnou tuhost, která vede kolo sebevědomě vpřed. V každé modelové řadě jsou k dispozici dvě barevné kombinace.

Trek Procaliber 8

Osmička je vyšší z modelové řady a nabízí vzduchovou vidlici Rock Shox Recon Gold RL se zdvihem 120mm a dvanácti rychlostní sadu od japonského gigantu Shimano. Konkrétně je toto kolo osazeno řadou SLX, kromě přehazovačky, kde je osazená vyšší řada XT. 

 

Trek Procaliber 6

Nižší, šestková řada, je stejně jako vyšší model osazen dvanácti rychlostní sadou Shimano, tentokrát ale řadou Deore. Přehazovačka je i v tom to případě XT. O pohodlnou jízdu se postará vzduchová vidlice Rock Shox Judy Silver, opět se 120mm zdvihu.

 

#produkty#/horska-kola:trek/?dd=2

×

Splátková kalkulačka ESSOX