Představení - horské kolo QAYRON RAM MKII 3

 

RAM MKII 3

Ježdění na horském kole má opravdu mnoho podob a díky skvěle vybavenému modelu RAM si ho užijete naplno. Zaměřte se na výkon a budujte kondici nebo vyražte na několikadenní dobrodužství do hor. Trailově naladěný model RAM zvládne vše. S modelem RAM 3 se neztratíte ani v náročnějším terénu. Je postaven na velkých 29” kolech a nabídne 120 mm zdvihu. Na trati tak získáte skvělou rychlost, stabilitu a hravě si poradíte s překážkami na trati. Model RAM se vrací se vzpřímenější sedlovkou, více položenou hlavou a nechybí příprava pro teleskopickou sedlovku. Tuhost, přesnost a rychlost. To vše ti nabídne univerzální model RAM. Jednoduše moderní MTB / backcountry kolo do terénu.

 

  • Moderní geometrie
  • Velikost kol 29"
  • Pevné osy
  • Osazení Shimano Deore
  • Odpružená vidlice 120 mm

 

Odpružená vidlice
SR SUNTOUR RAIDON 32 BOOST LOR / 120 MM

Vzduchová vidlice SR Suntour Raidon 32 Boost s pevnou osou je skvělou volbou, ať už se jedná o ježdění zaměřené na výkon nebo agresivnější jízdu na trailu. Se zdvihem 120 mm je snadné udržet vše pod kontrolou i v náročnějším terénu. Vnitřní nohy o průměru 32 mm dodávají vidlici potřebnou tuhost, která je na trailech nepostradatelná. Přesto si vidlice Raidon udržela příjemně nízkou váhu a výborně doplňuje celou specifikaci.

 

Přehazovačka
SHIMANO DEORE M5100SGS 1X11

O hladké řazení se stará nejnovější přepracovaná sada Shimano Deore M5100. Novinka od japonského výrobce komponentů nabídne jednopřevodník a 11 rychlostí doplněné o kazetu s rozsahem 11-51 zubů. Řazení vyžaduje minimální sílu a optimalizované profily zubů kladek umožňují řadit ještě přesněji. Spolehnout se tak můžeš na hladký chod celého systému.hu a výborně doplňuje celou specifikaci.

 

Zapletená kola
REMERX ROCKY DISC

Výplety s ráfky Remerx Rocky jsou skvělou volbou do terénu a to od použití v cross country až po jízdu v náročnějším terénu. Ráfky s širším profilem zvyšují stabilitu a pevnost kol. V kombinaci s plášti Schwalbe Nobby Nic ti umožní získat skvělý grip a kontrolu na každém povrchu.

 

Brzdy
SHIMANO DEORE M4100

Brzdy Shimano Deore M4100 ti nabídnou rychlejší záběr a tvoje brždění tak bude mnohem více intuitivní. Teď z páky dostaneš mnohem víc síly a díky menšímu volnému zdvihu k doladění délky volného chodu páčky, než dojde ke kontaktu desek s kotoučem se můžeš pustit do ještě agresivnější jízdy. Nová konstrukce brzd Deore podstatně snížila hmotnost celé sady a perfektně tak doplňuje celou specifikaci. Použití minerálního oleje zaručuje stálost brzdné síly při každé jízdě.

 

Model RAM MKII 3

×

Splátková kalkulačka ESSOX