Léto levných kol

1439x640_carousel web leto levnych kol

 

Léto levných kol je tady!

Nejlepší čas pořídit si nové elektrokolo nebo kolo se slevou až 40%.

 

Milí zákazníci,

letošní rok a situace na trhu s koly nabízí ideální příležitost k nákupu vysněného kola či elektrokola za skvělé ceny. Ne jinak je tomu i u nás. V naší nabídce najdete kola a elektrokola světových značek Trek, Cannondale a GT se slevou až 20%. Vedle nich přicházíme s vlastní značkou horských a gravelových kol Qayron, kterou koupíte pouze u JOY.BIKE. A za nejlepší ceny na trhu u nás koupíte kola a elektrokola české značky Levit a to se slevou až 40%. 

Akce platí jak na eshopu, tak v našich kamenných prodejnách v Hradci Králové a Úpici, kde si můžete všechna skladová kola prohlédnout. A pokud nemáme vámi vybraný model vystavený, jsme schopni ho do druhého dne převést z našeho centrálního skladu nebo od našeho dodavatele.

Kola objednaná přes eshop buď můžeme zaslat k vám domů přepravní službou a nebo vám jej doručíme prostřednictvím partnerské sítě profesionálních servisů Kolofix, jejichž pobočku najdete minimálně v každém krajském městě. V obou případech je doprava zdarma.

Zdarma od nás máte i 2x garanční prohlídku.

U nás si můžete koupit kolo na splátky přes společnosti Cofidis a Essox. Kolo tak můžete mít hned a splácet ho až 48 měsíců. 

Našli jste někde vámi vybrané kolo levněji? Ozvěte se nám a domluvíme se, zda jsme schopni vám jej nabídnout za lepších podmínek.

Věříme, že si z naší široké nabídky vyberete. Těšíme se na vaší návštěvu.

VAŠE RADOST = NAŠE RADOST!
Váš JOY.BIKE

 

Elektrokola

Největší nabídku elektrokol najdete v naší úpické prodejně. Základ sortimentu zde tvoří elektrokola Levit, která se také v Úpici vyrábějí. Díky tomu máme po ruce i perfektní servis od výrobce a o vás a vaše nové kolo bude skvěle postaráno nejen po dobu záruky, ale i dlouho po ní. Vedle toho zde nabízíme také elektrokola Trek a Cannondale s pohonem Bosch. Nyní se skvělými slevami až 20%. A skladem máme i pár kousků od Electry a Corratecu

Úpice leží v údolí a naše prodejna je přímo pod kopcem, takže nabízí ideální podmínky pro vyzkoušení elektrokola přímo na místě!

1200x ebike banner levit

1200x ebike banner cann

 

Jízdní kola

V JOY.BIKE se zaměřujeme zejména na horská kola a gravely. Nejvíce jich najdete v Hradci Králové, kde si můžete vybrat ze značek Cannondale, GT nebo Trek se slevou až 25%. Exkluzivně zde nabízíme i naši privátní značku Qayron. Šlapací kola máme také
v úpické prodejně, kde navíc nabízíme kola Levit za bezkonkurenční ceny se slevou až 40%. V naší nabídce najdete také ucelený sortiment dětských kol od odrážedel až po juniorské bajky. 

1200x bike banner qayron

1200x bike banner trek bike

1200x bike banner cann bikek

1200x bike banner gt bike

1200x bike banner levit bike

  

Zastavte se v našich prodejnách nebo objednávejte on-line

Kompletní nabídku kol a elektrokol najdete na našem eshopu JOY.BIKE. Až si kolo vyberete a rozhodnete se pro osobní odběr na jedné z našich prodejen, doporučujeme udělat objednávku nebo zavolat přímo do vybrané prodejny. Ne všechna kola jsou totiž ve zvolené prodejně vystavena a je možné, že to vaše budeme muset převést z druhé prodejny, centrálního skladu nebo zajistit u dodavatele. Jakmile pro vás bude kolo připravené, ozveme se vám.

Pokud to k nám máte daleko, můžeme vám kolo zaslat přepravní službou na zvolenou adresu. Každé kolo před odesláním seřídíme a připravíme k okamžitému používání. Musíme ho ale zabalit do kartonového obalu, takže po vybalení bude vyžadovat jednoduché sestavení (natočení a utažení řidítek, instalace předního kola a pedálů). Pokud to chcete mít úplně bez starostí, kolo vám doručíme prostřednictvím partnerské sítě profesionálních servisů Kolofix, jejichž pobočku najdete minimálně v každém krajském městě. Zde pro vás kolo připraví, vysvětlí vám jak ho správně používat a udržovat a vy už jen nasednete a jedete. V obou případech je doprava zdarma

doprava

2x garanční prohlídka zdarma

K vybraným novým kolům nabízíme zdarma 2x garanční prohlídku. Jednu je dobré udělat cca po 100-150 km nebo do 2 měsíců (co je dříve), protože během prvních jízd si tzv. "sednou" všechny spoje a je potřeba je zkontrolovat a dotáhnout. Zároveň kolo zkontrolujeme, že je vše v pořádku. Druhou prohlídku pak doporučujeme dle intenzity používání kola buď po konci první cyklistické sezóny nebo nejpozději do 1 roku od koupě kola. První garanční prohlídku zdarma můžete absolvovat v našich prodejnách nebo servisech Kolofix. Druhou pak pouze v našich prodejnách. 

 

Našli jste někde vámi vybrané kolo levněji?

Ozvěte se nám a domluvíme se, zda jsme schopni vám jej nabídnout za lepších podmínek.

 

Potřebujete zajistit financování?

Využijte možnosti nákupu na splátky prostřednictvím společností Essox nebo Cofidis. Kolo tak můžete mít hned a splácet ho až 48 měsíců. 


splatky

 

Potřebujete poradit?

Pokud potřebujete poradit s výběrem kola nebo s čímkoliv jiným, rádi vás přivítáme na některé z našich prodejen (Hradec Králové / Úpice). Zároveň jsme vám k dispozici na telefonu 732 426 731 (Po-Pá 9-18h, So 9-12h) nebo emailu info@joybike.czJsme tu pro vás.

 

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX