Novinky pro sezónu 2020 už nyní

 

Novinky pro sezónu 2020 už nyní

11/02/19

Na novou sezónu připravujeme řadu novinek a inovací, které vám přinesou větší výběr, zajímavější produkty a radost z nakupování. A začneme s tím už nyní. Nově naleznete v naší nabídce jízdní kola a elektrokola Trek Bicycles včetně exkluzivních doplňků Bontrager.

Co je Trek Bicycles?

Společnost Trek Bicycle Corporation se sídlem ve Waterloo, Wiscnosin je celosvětovým lídrem v designu a výrobě jízdních kol. Touha Treku po inovaci, kvalitě a výkonu dovedla technologii od původních ručně vyráběných cestovních ocelových rámů z roku 1976 až po revoluční OCLV Carbon, který byl poprvé představen v roce 1992. Trek se těší z bohaté historie plné úspěchů v profesionální cyklistice včetně nejznámějších světových podniků, jako jsou Tour de France a Giro d’Italita. 

Co je Bontrager?
Americká značka Bontrager jde ruku v ruce s výrobcem TREK, jelikož její cyklistické komponenty a zapletená kola vybavují všechny TREK modely. Bontrager pokryje bezpochyby celistvé spektrum cyklistických doplňků TOP kvality, do výbavičky tak můžete zakoupit Bontrager přilby, láhve, košíky na láhve, cyklocomputery, duše a lepení, osvětlení, pumpičky, cyklistické brašny, řídítka a další. Kromě toho vyrábí Bontrager také cyklo oblečení a tretry. Bontrager se stejně jako TREK reprezentoval na mnoha světových závodech.


 

×

Splátková kalkulačka ESSOX