Vysokotlaká pumpička RockShox pro vidlIce a tlumiče a vidlIce / 300 psi Max

Značka: RockShox

Vysokotlaká pumpička RockShox.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 180002
998 Kč 824,79 Kč bez DPH
Vysokotlaká pumpička RockShox pro vidlIce a tlumiče a vidlIce / 300 psi Max
Značka: RockShox

Vysokotlaká pumpička RockShox pro vidlIce a tlumiče a vidlIce / 300 psi Max.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pumpy na vidlice a tlumiče
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Celosvětově známá značka odpružení RockShox je americká firma, která vznikla roku 1989. Založil ji Paul Turner. Vše začalo motokrosovým vývojem dvou technologů, kteří testují nové odpružení. Přechodem na horské kolo se však celý systém zmenšuje a zjednodušuje. Vzniká tak první odpružení pod značkou RockShox.

V roce 2002 je RockShox odkoupen cyklistickým gigantem Sram. RockShox se nesmazatelně zapisuje svými produkty do vývoje mountainbikingu.

V roce 1995 značka RockShox poprvé uvádí model Judy. Tlumení tohoto modelu zajišťovala MCU Pružina s olejem. Judy se dělaly tři varianty - XC, SL a DH. Vstup na trh vyvolal velký boom - kvalitní provedení a bezchybný výkon potvrzovali nejen jezdci ve světovém poháru, ale i běžní zákazníci, kteří si vidlici nemohou vynachválit. Roku 1998 se poprvé objevuje legendární model Sid. Ten oproti modelu Judy je v několika modifikacích vyráběn dodnes. Model Sid poprvé přinesl tlumící vzduchovou patronu, která byla na principu duálních komor až do roku 2013. Od této doby je pouze systém solo air. Model Sid je vlajkovým modelem RockShox na poli Cross Country dodnes.

Portfolio značky RockShox nejsou pouze vidlice. V nabídce najdeme teleskopickou sedlovku Reverb, tlumiče Deluxe, Monarch a Vivid, samozřejmostí je i velká nabídka příslušenství.


×

Splátková kalkulačka ESSOX