Totální výprodej - "Udělej si radost kolem za nej cenu!"

Nejlepší ceny této sezóny jsou tady. Snížili jsme ceny u amerických značek Trek, Cannondale nebo GT. Nezáleží jestli chceš klasické horské kolo, trailovou mašinu, gravel nebo třeba krosové kolo. Tak si udělej radost a pořiď si svoje vysněné kolo za tu nejlepší cenu.

Trek

V našem totálním výprodeji je značka Trek zastoupena jak modely krosových kol, ale i horských, trailových nebo dětských kol. 

Trek Fuel EX 7 NX Dark Prismatic

Fuel EX 7 exceluje v průletech zapeklitými pasážemi, kde kvalitnější 130mm zadní a 140mm přední odpružení rozhodně přijde vhod. Kombinací odolného hliníkového rámu, kol připravených na bezdušový systém a spolehlivého pohonu 1x12 SRAM NX Eagle vzniklo úžasně všestranné celoodpružené horské kolo.

 

 

Trek Roscoe 8 2023 - Matte Black Olive

Roscoe 8 je hardtail na traily pro každého, kdo si chce v terénu užít neuvěřitelnou zábavu. 29palcová kola absorbující vibrace z kamenů a kořenů, přilnavé 2,6palcové pláště s lepší trakcí a 140mm odpružená vidlice zaručují parádní jízdu na každém trailu, od uježděných singletracků po nezpevněné povrchy. Je to pohodové horské kolo na traily vybavené špičkovými díly zaručujícími fajnovou jízdu.

Trek Dual Sport 2 Mulsanne blue

Prostřednictvím Dual Sport 2 vstupte do světa, kde není cesty, kterou byste nemohli zdolat. Toto krosové kolo je mistrem svého oboru, vyniká na různých površích a překvapí vás svou všestranností.

Cannondale

Ať už hledáš XC raketu, trailovou mašinu, enduro bestii nebo klasické horské kolo na výlety s rodinou, na své si přijdeš u Cannondale. 

Cannondale Habit Carbon 2

Trailové celoodpružené horské kolo, které je připraveno na zdolávání náročných stoupání, rovin a adrenalinových sjezdů. Jedno kolo pro všechny a pro maximální zábavu!

Cannondale Habit HT 2

Schopnosti celoodpruženého kola se setkávají s čistotou a jednoduchostí hardtailu. V tom je krása modelů Habit HT. Minimum povyku. Maximum zábavy.

Cannondale Scalpel Carbon 3

Závodní horké kolo bez kompromisů. Skvělé odpružení, agresivní geometrie a nízká hmotnost vhodné pro sportovně nebo závodně laděné jezdce.

GT

Pokud pokukuješ po gravelu, klasickém horském kole nebo nějakém celoodpruženém včetně dětského celoodpruženého kola, tak mrkni na značku GT. 

GT Grade Carbon X

Gravel kolo GT Grade X je ideálním společníkem pro terénní dobrodružství. Díky odpružené vidlici zažiješ nebývalý komfort.

GT Senson Comp

Seznamte se s úplně novým modelem Sensor. Nejschopnějším trailovým kolem, jaké jsme kdy vyrobili. Sensor Comp je cenově dostupné celoodpružené trailiové kolo.

GT Zaskar LT Elite

Zaskar LT je vytvořen pro jezdce, kteří preferují jednoduchost a schopnosti hardtailu, ale také mašinu pro agresivní jízdu, která posune jejich dovednosti na novou úroveň. Takovému určení odpovídá i výbava s vidlicí se 130 mm zdvihu, teleskopickou sedlovkou, blatníčkem, 29“ koly s agresivními plášti a řazením 1x12. Pro zachování čistoty vzhledu je kabeláž vedená uvnitř rámu.

Pojisti svého miláčka

Pokud si koupíš nové kolo co takhle si ho pojistit? Mrkni na pojištění kola BikePlan a chraň své kolo nejen proti odcizení.

×

Splátková kalkulačka ESSOX