Jakub Sychra

Jakub Sychra

O mně

Bajku zdar, já jsem Kuba a v Joy.biku se můžeme vidět na prodejně v Hradci Králové, kde Vám pomohu s  výběrem jakéhokoli sortimentu od kola až po brýle a přilbu.

Cyklistika byla vždy mým koníčkem a tak jsem sedlal kola různých druhů od silnice, gravel, XC bike až po endurko a e-bike.

V jakém terénu nejradši jezdíš?

Podle kola volím i terén, pro trailové ježdění mám nejraději  přírodní lesní traily, naopak pro gravel spíše šotolinové cesty, aby to hezky odsejpalo. 🙂

Jakub Sychra - Chinese Downhill
Jakub Sychra

Jakou bajkovou lokalitu máš nejradši?

V Čechách se nejraději proháním po lesích v královéhradeckém kraji, případně Peklák, Kouty a Trutnov trails. Za hranicemi mi k srdci jako bajková destinace hodně přirost Leogang a Saalbach-Hinterglemm.

Jaká je tvoje bajková oblíbená značka?

Ochranné prvky jako chrániče vozím od značky POC a Leatt, což je osvědčená kvalita. Oblečení mám nejraději od značky Endura, ale poslední dobou mě velmi zaujal materiál, funkčnost a design značek Leatt a Horsefeathers, které do toho šlapou a v poměru cena kvalita jsou super. Jinak jsem tým Shimano, se kterým jsem nikdy neměl žádný problém a jezdím ho už léta.

Jakub Sychra - Polsko
Jakub Sychra

Tvoje vysněné kolo?

Nad vysněným kolem jsem asi nikdy nepřemýšlel, ale musím říct, že testování modelu Fuel EXe od Treku byla velká paráda, to bych si asi ve své sbírce dokázal představit 😀

×

Splátková kalkulačka ESSOX