Vidlice SR Suntour Axon RL-RC 15QLC-Ti, 26" 100mm bílá

Značka: SR Suntour
Dostupnost Expedice do 3 dnů
Můžeme doručit do:
29.7.2024
Možnosti doručení
Kód: 24198
11 699 Kč 9 668,60 Kč bez DPH
Vidlice SR Suntour Axon RL-RC 15QLC-Ti, 26" 100mm bílá
Značka: SR Suntour
Vidlice SR Suntour Axon RL-RC 15QLC-Ti, 26" 100mm bílá
Doprava zdarma
Vysoké požadavky na kvalitu, spolehlivost a nízkou hmotnost splňují kromě nejvyššího provedení Werx také ostatní modely řady Axon. Karbonový materiál vnějších nohou v tomto případě nahradila lehká magneziová slitina. Sloupek řízení a horní dutá korunka dostaly pevné hliníkové provedení. Uvnitř však zůstalo vše přesně tak, jak se na špičkovou závodní vidlici sluší a patří. Efektivně pracující vzduchové odpružení a pokročilý systém tlumení s uzavřenou olejovou patronou uspokojí každého profesionálního i amatérského bikera bez rozdílu.

Magnéziové vnější nohy s pevnou patnáctimilimetrovou osou, hliníkové vnitřní kluzáky a konečně hliníková korunka s kónickým sloupkem řízení patří k tomu nej co může Axon nabídnout. Axon ani ve svém cenově dostupnějším, stále však velmi lehkém a odolném provedení nerezignoval na nejnovější technologie a nabízí do puntíku vše, co od moderní vidlice očekáváte. U nejvýše postavených verzí Elite k tomu všemu dále připočtěte dutou horní korunku a pevnou titanovou osu.

Systém vzduchového odpružení s uzavřeným typem olejové tlumící patrony je u vidlic řady Axon standardem napříč všemi produkčními verzemi. Vrcholem nabídky zůstává provedení RLRC s dálkovým zamykáním z řidítek a možností nastavení rychlosti odskoku a míry nízkorychlostní komprese.


Doplňkové parametry

Kategorie: Vidlice na 24" - 26" kola
#sizes_table#: hidden
Modelový rok: 2012
Použití: XC
Velikost kol: 26"
Průměr osy: 15 mm
Maximální průměr kotouče: 180 mm
Uzamykání vidlice: z řidítek
Poznámka: Titanová osa
Výrobce: SR Suntour
Zdvih: 100 mm
Boost osa: NE
Osa: QLC - Ti
Průměr vnitřních nohou vidlice: 32 mm
Uchycení brzdy: Postmount disc
Nastavení pružení: tlak vzduchu
Tlumení: olejová patrona
Nastavení komprese: ANO
Nastavení odskoku: ANO
Vnější nohy: MG
Typ sloupku: AHEAD tapered
Délka sloupku: 272 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce odpružení společnost SR Suntour byla založena v japonském Tokiu v roce 1987. Značka SR Suntour označuje své výrobky jako REFINED SIMPLICITY - říká tím, že všichni cyklisté by měli mít možnost čerpat technické inovace značky a to bez ohledu na své možnosti. Odpružení poukazují na vysoký výkon, snadný servis a to vše za velice dostupnou cenu.

Odpružení od SR Suntour je v dnešní době již plně srovnatelné s konkurencí. Na svých produktech japonská značka využívá řadu technologií, jako PCS u odpružených vidlic, Qloc technologie na pevné osy nebo Hollow Crown - korunky vidlic jsou karbonové s dutým profilem. Vidlice a tlumiče SR Suntour můžete pravidelně vidět na světových pohárech a u spousty významných sportovních týmů a jezdců.

×

Splátková kalkulačka ESSOX