Olej Muc-Off Bio Wet Lube 120ml

Značka: Muc-Off

Vysoce výkonné, ekologické mazivo pro universální použití v cyklistice zajišťující díky svému složení trvanlivost a tím také potřebnou ochranu a účinnost ošetřených komponentů, zejména řetězu.

Dostupnost Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023
Možnosti doručení
Kód: 180975
245 Kč 202,48 Kč bez DPH
Olej Muc-Off Bio Wet Lube 120ml
Značka: Muc-Off

Vysoce výkonné, ekologické mazivo pro universální použití v cyklistice zajišťující díky svému složení trvanlivost a tím také potřebnou ochranu a účinnost ošetřených komponentů, zejména řetězu. Je vhodné pro náročné klimatické podmínky (vlhko, mokro) a dlouhé a náročné tratě (brody, bahno). Složení produktu vychází z přírodních derivátů. Muc-Off Wet Lube není založen na petrolejové bázi, ale na přírodních rostlinných derivátech vycházejících zcela z obnovitelných zdrojů. Výsledkem je, že se z produktu neuvolňují do přírody škodlivé hydrokarbonové složky. Wet Lube také neobsahuje chlorová nebo fluorová rozpouštědla a je plně biologicky odbouratelný. I přesto však Muc-Off Wet Lube vykazuje vynikající penetrační schopnosti, které mu umožňují proniknout až k jádru každého článku řetězu a zajistit dokonalé a dlouhodobé mazání a účinnost. Současně s kombinací technologie integrálních „Extreme Pressure Additives“ vytváří mazivo na povrchu každého ošetřeného článku tenkou vrstvu zajišťující již zmíněný hladký chod řetězu a tím také maximální účinnost přenosu hnací síly, což ocení i špičkoví bikeři. ultra trvanlivé mazivo zajišťující dlouhodobou účinnost a ochranu, hladký chod řetězu a maximální účinnost přenosu hnací síly odpuzuje vodu a zamezuje vzniku koroze univerzální užití pro mazání řetězů, ale také přehazovaček, přesmykačů, bovdenů, pedálů atd. vynikající zejména pro dlouhé jízdy v nepříznivých podmínky (voda,bláto,déšť) mazivo není založeno na petrolejové bázi ale pouze přírodních derivátech! obsahuje speciální integrovaná aditiva „Extreme Pressure Additives“ pro hladké řazení a vysokou účinnost řetězu plně biologicky odbouratelný použitelný pro všechny druhy jízdních kol mazivo roku 2010 na Britských ostrovech Aplikace: Před použitím je nutné mazivo důkladně protřepat, aby došlo k aktivaci všech jeho složek! Poté lze přistoupit k aplikaci maziva na čistý řetěz nebo jiné částí kola jako jsou pedály, přesmykač atd. Řetěz několikrát protočte, nechte mazivo několik minut zavadnou a poté jeho přebytky utřete čistým hadříkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Maziva a oleje
#sizes_table#: hidden

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Muc-Off je populární anglická značka cyklistické kosmetiky. Ať už se jedná o péči kola nebo motorky, Muc-Off nabízí inovativní řešení a maximální funkčnost všech svých produktů. Na trhu je značka od roku 1994 a vaší pozornosti určitě neunikl její kreativní design.

Značka Muc-Off ale není jenom o kreativním designu a prezentaci. Je to právě úplně naopak. Muc-Off si na inovacích zakládá a produkty této značky v žádném případě nepoškozují materiály, na které jsou nanášeny. Poradí si i odstraněním špíny z těch nejmenších pórů, zanechají povrch hladký a odolný proti nečistotám a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí.

Kvalitní cyklistická kosmetika a doplňky, které nesmí chybět v garáži žádného bikera. Typickým produktem značky Muc-Off je legendární růžový nano čistič Bike Cleaner a v portfoliu značky najdete i řadu maziv, sprejů a antibakteriálních produktů.

×

Splátková kalkulačka ESSOX