JOY.BIKE Club

Garanční servis

Každé nové kolo potřebuje po ujetí zhruba 100 - 150 km zkontrolovat. Je to normální stav, kdy si materiál sedá, povolují se dráty v kolech nebo zazlobí řazení. Garanční servis je tu od toho, aby tyto maličkosti vychytal.

Při garančním servisu provádíme kompletní kontrolu celého kola, která zahrnuje dotažení šroubových spojů a seřízení provozních vůlí, servis řazení a kontrolu brzd a odpružení nebo docentrování výpletů. Kolo je po garančním servisu stoprocentně funkční a připravené k bezproblémovému používání.

Na servis je potřeba se předem objednat, následná prohlídka je pak v režimu “express”, tzn. cca do 1 hodiny. Ideální je kolo přivést čisté, abychom nás ani vás nemuseli zatěžovat mytím kola a mohli se věnovat především samotnému servisu.

1) Garanční servis musí být proveden nejpozději do 6 měsíců od zakoupení kola.
2) Na garanční servis se objednávejte alespoň 3 pracovní dny předem telefonicky nebo e-mailem.
3) V případě, že nebude vaše kolo čisté, můžeme ho odmítnout nebo vám budeme účtovat poplatek za umytí kola dle platného ceníku, což zároveň prodlouží čas provedení servisu. 

 

Předsezonní prohlídka

V rámci našeho clubu získáváte 2 předsezónní prohlídky zdarma. Tyto prohlídky je možné  absolvovat mimo hlavní sezonu, tzn. v měsících listopad - únor. Opět platí, že kolo by mělo být čisté a je potřeba si takovou prohlídku předem domluvit.

Během prohlídky vizuálně zkontrolujeme celé kolo včetně provozních vůlí, zaměříme se na nejčastější poruchy a zkontrolujeme celkové opotřebení materiálu. Výsledkem prohlídky je doporučení mechanika na případný servis nebo výměnu spotřebních komponentů jako je řetěz, brzdové obložení nebo pláště.

1) Na předsezónní prohlídku se objednávejte alespoň 3 pracovní dny předem telefonicky nebo e-mailem.
2) V případě, že nebude vaše kolo čisté, můžeme ho odmítnout nebo vám budeme účtovat poplatek za umytí kola dle platného ceníku, což zároveň prodlouží čas provedení servisu.
3) Následný servis je za úplatu dle platného ceníku.

 

Výměna nebo upgrade nevyhovujících komponentů

V období do garanční prohlídky vám bezplatně vyměníme nevyhovující komponenty jako je sedlo, představec, řidítka, gripy nebo provedeme upgrade kola, jako je např. výměna odpružené vidlice za vzduchovou.

1) Zdarma je v tomto případě pouze práce, nové komponenty jsou za úplatu.
2) V případě, že dojde k výměně komponentů ihned při zakoupení kola, nabízíme možnost odečtu nepoužitých komponentů.

 

Sleva na servis

Členové Joy.bike Clubu mají slevu 20% na veškeré servisní práce.

 

Přednost v servisu

Členové Joy.bike Clubu mají přednost při objednávání termínu servisu a vyřizování oprav. Na servis je nutné se nejdříve objednat, nejedná se o výhradní právo.

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX